Hotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City
 
ADRESA Hotel Pension Prague City
Štítného 13
Praha 3-Žižkov 13000
Česká Republika
Hotel-Praha-Prague-City@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Pension Prague City ubytování Praha 3-Žižkov  Aktuální počasí jasno
Hotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 3-Žižkov  Pension Prague City - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Pension Prague City / Praha 3-Žižkov

Hotel Pension Prague City nabízí pěkné a levné ubytování v centru Prahy. Hotel je situován v klidné části centra Prahy, která je vzdálena 10 minut pěšky od Staroměstského náměstí. Lehce a rychle se hosté dostanou k většině slavných Pražských památek.

Ubytování Hotel Pension Prague City:
Každý ze 40 pohodlně zařízených pokojů má vlastní koupelnu se sprchou a WC (v některých pokojích je v koupelně také vana). Některé pokoje včetně 4 podkrovních pokojů jsou vybaveny samoregulovatelnou klimatizací. Pokoje jsou ve dvou kategoriích STANDARD a COMFORT. Dětská postýlka k dispozici.

Ubytování v Praze pokoje popis
V kategorii STANDARD hotel nabízí jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, a kategorie COMFORT nabízí navíc možnost ubytování i pěti a šesti osob. Pokoje v kategorii COMFORT jsou oproti kategorii STANDARD větší - apartmánového typu, sestávají ze dvou místností: v první místnosti je pohodlné sofa, kde se vyspí 2 osoby. Vchod do koupelny se sprchou/vanou je taktéž v první místnosti. V druhé místnosti je většinou jedna manželská postel a dvě oddělené postele plus možnost až dvou přistýlek.

Hotel Pension Prague City
Parkování: Vlastní zabezpečené parkoviště, kde je možno zaparkovat i autobus.  Možnost naplánování okružních jízd, plavbu lodí nebo jízdu kočárem; operní a divadelní vstupenky, půjčení vozů. V Hotelu Pension Prague City personál pomůže téměř s čímkoli.

Stravování:
Volitelná snídaně formou švédských stolů je podávána denně od 7.30 hod. do 10.30 hod. (100 CZK/osoba). Prodej občerstvení.

Služby:
Recepce je otevřena denně od 7.30 do 22.00 hod. Hosté obdrží vlastní klíč od pokoje a od hlavního vchodu hotelu. Recepce samozřejmě čeká na oznámené pozdní příjezdy. Na recepci si můžete zapůjčit rychlovarnou konvici, vysoušeč vlasů, žehličku a žehlicí prkno, budík, apod. - zdarma. K zapůjčení je k dispozici taktéž mobilní telefon, který s sebou můžete všude nosit po celou dobu pobytu (oproti vratnému depozitu).

Všechny významnější platební karty jsou akceptovány: VISA, MASTER, MAESTRO, AMEX, JCB a DINERS. Wi-Fi v celém areálu hotelu pro ubytované klienty zdarma. K dispozici též bezplatný internetový terminál v areálu recepce.

Okolí:
V okolí se nachází spoustu restaurací a barů s velikou nabídkou typických českých jídel a českých piv. Poblíž je rozsáhlý park Riegrovy sady. Blízko pensionu leží známý vrch Vítkov. Dnes zde stojí největší světová socha vojevůdce na koni. Okolí rovněž nabízí různorodý bohatý kulturní život. Například hned vedle pensionu je slavné Žižkovské divadlo Járy Cimrmana.