Hotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City
 
ADRESA Hotel Pension Prague City
Stitneho 13
Praha 3-Zizkov 13000
Czech Republic
Hotel-Praha-Prague-City@cz-hotel.eu
AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
Hotel Pension Prague City ubytovanie Praha 3-Zizkov  Aktuálne počasie jasno
Hotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 3-Zizkov  Pension Prague City - v izbach je telefon
 
Odporúčajte tyto stránky:

*** Hotel Pension Prague City / Praha 3-Zizkov

Hotel Pension Prague City ponúka pekné a lacné ubytovanie v centre Prahy. Hotel je situovaný v kľudnej časti centra Prahy, ktorá je vzdialená 10 minút pešo od Staromestského námestia. Ľahko a rýchlo sa hostia dostanú k väčšine slávnych pražských pamiatok.

Ubytovanie Hotel Pension Prague City:
Každý zo 40 pohodlne zariadených izieb má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC (v niektorých izbách je v kúpeľni aj vaňa). Niektoré izby vrátane 4 podkrovných izieb sú vybavené samoregulovatelnou klimatizáciou. Izby sú v dvoch kategóriách ŠTANDARD a COMFORT.

Ubytovanie v Prahe izby popis
V kategórii štandard hotel ponúka jednolôžkové až štvorlôžkové izby, a kategórie comfort ponúka naviac možnosť ubytovania aj 5 až 6 osôb. Izby v kategórii COMFORT sú oproti kategórii STANDARD väčší - apartmánového typu, pozostávajú z dvoch miestností: v prvej miestnosti je pohodlná sofa, kde sa vyspí 2 osoby. Vchod do kúpeľne so sprchou / vaňou je taktiež v prvej miestnosti. V druhej miestnosti je väčšinou jedna manželská posteľ a dve oddelené postele plus možnosť až dvoch prísteliek.

Hotel Pension Prague City
Parkovanie:
Vlastné zabezpečené parkovisko, kde je možné zaparkovať aj autobus. Možnosť plánovania okružných jázd, plavbu loďou alebo jazdu kočom; objednať operné a divadelné vstupenky, požičanie áut. V Hoteli Pension Prague City personál pomôže takmer s čímkoľvek.

Stravovanie:
Voliteľné raňajky formou švédskych stolov sú podávané denne od 7.30 hod do 10.30 hod (100 CZK / osoba).

Služby:
Recepcia je otvorená denne od 7.30 do 22.00 hod. Hostia dostanú vlastný kľúč od izby a od hlavného vchodu hotela. Recepcia samozrejme čaká na oznámené neskorého príchodu. Na recepcii si môžete zapožičať rýchlovarnú kanvicu, sušič vlasov, žehličku a žehliacu dosku, budík, apod - zadarmo. K zapožičaniu je k dispozícii taktiež mobilný telefón, ktorý so sebou môžete všade nosiť po celú dobu pobytu (oproti vratnému depozitu).

Všetky významnejšie platobné karty sú akceptované: VISA, MASTER, MAESTRO, AMEX, JCB a DINERS. Wi-Fi v celom areáli hotela pre ubytovaných klientov zdarma. K dispozícii tiež bezplatný internetový terminál v areáli recepcie.

Okolie:
V okolí sa nachádza veľa reštaurácií a barov s veľkou ponukou typických českých jedál a českých pív. Blízko je rozsiahly park Riegrovy sady. Blízko penziónu leží známy vrch Vítkov. Dnes tu stojí najväčšia svetová socha vojvodca na koni. Okolie tiež ponúka rôznorodý bohatý kultúrny život. Napríklad hneď vedľa penziónu je slávne Žižkovské divadlo Járy Cimrmana.